Clona DNA20

Avatar utilizator
aisman
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 397
Membru din: Vin Aug 02, 2013 10:53 am
Localitate: Salonta

Re: Clona DNA20

Mesaj de aisman »

alexgogo scrie:Ba chiar mai mult, ei chiar încurajează modderii sa cumpere dnauri si sa le folosească, am vazut un mod cu dna care avea si un custom welcome screen!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Cred ca te referi la modul de la MarkBugs: Wizard Evolved
[youtube][/youtube]
Motanel05
utilizator consacrat
utilizator consacrat
Mesaje: 462
Membru din: Lun Sep 23, 2013 2:13 pm
Localitate: Comanesti Jud. Bacau
Contact:

Re: Clona DNA20

Mesaj de Motanel05 »

Evolved arata super, este aproape de perfectiune ! Dar, personal cred ca, compatriotul nostru prin faptul ca si-a scos pe siteul propriu creatia la vanzare (deci productie de serie), mai mult ca sigur ca v-a avea o problema mare cu Brandon!....Tocmai asta nu vrea inventatorul lui DNA 20...Ramane de vazut, dar mie personal mi-a scris pe vechiul site Evolv ca nu este permis unui moder sa faca mai mult de 5 moduri identice cu aceasta electronica pentru comercializare!
Ramane de vazut ce o sa fie in continuare. Pacat ca au modificat siteul Evolv si nu mai este forum....
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Clona DNA20

Mesaj de slavyk »

Deci: noi p-aci, dezbatem dacă e moral, dacă e bine să cumpărăm clone și cînd colo, i-a uitați-vă ce se întîmplă de fapt! http://vaporjoe.blogspot.ro/2014/04/evo ... dna20.html Eu sunt convins că și alți modderi fac același lucru care nu e de condamnat, e doar bussines.
Avatar utilizator
alexgogo-VA
veteran
veteran
Mesaje: 872
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 7:55 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Clona DNA20

Mesaj de alexgogo-VA »

Sunt sanse fff mari ca Brandon asta sa nu fie singurul care lucreaza cu chinezii. Mai nou, observ ca fff rapid apar clone de produse...
Motanel05
utilizator consacrat
utilizator consacrat
Mesaje: 462
Membru din: Lun Sep 23, 2013 2:13 pm
Localitate: Comanesti Jud. Bacau
Contact:

Re: Clona DNA20

Mesaj de Motanel05 »

Cert este ca, de la 1 Februarie Evolv NU mai vinde de pe siteul lor, livreaza produsele doar prin reselleri....
In mod automat nu mai ai avantajul pretului direct de la Evolv, trebuie sa platesti cat vrea vanzatorul (concret, in romanica....) :(
danny d
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 121
Membru din: Lun Aug 05, 2013 1:32 pm
Localitate: Resita

Re: Clona DNA20

Mesaj de danny d »

Eu cred ca e o mare intelegere... si mai cred ca primul care a deschis calea a fost Imeo. Asta e parerea mea!
Avatar utilizator
alexgogo-VA
veteran
veteran
Mesaje: 872
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 7:55 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Clona DNA20

Mesaj de alexgogo-VA »

Imeo e ala care a mutat productia in China? Sau ce-a făcut?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
danny d
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 121
Membru din: Lun Aug 05, 2013 1:32 pm
Localitate: Resita

Re: Clona DNA20

Mesaj de danny d »

Mie Nautilus mi s-a parut "prea" reusit. Chiar si acum mai vezi mici "inovatii" chinezesti la unele clone. La Nautilusul aparut din prima (nu cel de la Tobecco) nu erau astfel de inovatii.
Scrie răspuns